همکاری با ما

شرکت مهلران تا کنون بالغ بر 160 قلم محصول را برای شرکت زیرمجموعه خود، شرکت آرمان تدبیر اطلس با نام تجاری لیاتیم با عنوان‌های تجاری تراست، لایف گارد و کلاس یک تولید نموده است که تمامی این محصولات تاییدیه دانشگاه لوزان سوئیس را دارا می باشند. همچنین این برند آرم استاندارد داخل کشور، تاییدییه وزارت بهداشت و سیب سلامت را از سازمان غذا و دارو دریافت نموده است.

برند تراست کاملا انحصاری بوده و صرفا فقط به صورت فروش مستقیم(ِDirect selling) به بازار مصرف عرضه و توزیع می شود.  برندهای شرکت لیاتیم تنها از طریق نماینده های رسمی شرکت به صورت فروش فرد به فرد به دست مصرف کنندگان رسیده، که البته به موجب این سبک توزیع فرصت کسب درآمد برای عامه مردم ایجاد شده است که میتوانند درصورت واجد شرایط بودن از طرف شرکت با این سیستم درآمدی همکاری نمایند.

حوزه لوازم آرایش و همچنین اقلام بهداشتی همیشه به عنوان یکی از پردرآمدترین حوزه‌ها در زمینه فروش آنلاین و کسب و کارهای خانگی شناخته می‌شود.
از همین جهت، همکاری در فروش در حوزه آرایشی و بهداشتی، بعد از کالای دیجیتال همواره رتبه دوم را در میان پول‌سازترین دسته بندی‌های کالایی در این حوزه به خود اختصاص داده است.

ما نیز در شرکت لیاتیم پیشنهاد همکاری جذابی برای شما در این حوزه پول ساز در نظر گرفته ایم که بدون سرمایه اولیه و به راحتی بتوانید به درآمد عالی با توجه به برنامه کسب درآمد لیاتیم دست پیدا کنید

ما اینجا برای شما سه پیشنهاد عالی داریم:
1. به عنوان مصرف کننده محصولات ثبتنام بشید و از مزایای آن بهره ببرید.
2.به عنوان فروشنده فعالیت خود را شروع کنید و از فروش محصولات به درآمد عالی برسید.
3. به عنوان مدیر فروش فعالیت کرده و از فعالیت سازمان فروش بر طبق طرح درآمدزایی لیاتیم کمیسیون دریافت کنید.

نکته قابل توجه این است که شما میتوانید تمام پیشنهادهای بالا یا هر یک از آنها را بدون ریسک مالی و سرمایه اولیه استارت بزنید و کسب و کار خود را شروع کنید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را تکمیل نمایید، همکاران ما در گروه پشتیبانی اطلاعات شما را دریافت نموده و با شما تماس حاصل می نمایند. همچنین میتوانید درخواست همکاری خود را به پشتیبانی واتساپ ( گوشه پایین سمت راست صفحه) اعلام نمایید.